0850 304 27 40
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
17-06-2018 21:15 Kategori: SİYASET | Bölge: İç Siyaset

Vahşete Karşı Sessiz Kalmadılar

Vahşete Karşı Sessiz Kalmadılar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sakarya ilinin Sapanca ilçesi içerisinde ormanlık bir alanda patileri kesilmiş durumda bulunan ve tedavisine başlandıktan sonra ölen yavru köpeğe yapılmış olan zulme siyasiler de hiç bir şekilde sessiz kalmadılar. "

Sakarya ilinin Sapanca ilçesi içerisinde ormanlık  bir alanda patileri kesilmiş durumda bulunan ve tedavisine başlandıktan sonra ölen yavru köpeğe yapılmış olan zulme siyasiler de hiç bir şekilde sessiz kalmadılar. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü görevinde bulunan Kalın, Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı İnce ve de İYİ Parti'nin Genel Başkanı görevindeki Akşener'in hemen sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi'nin lideri  görevindeki Devlet Bahçeli de bu vahşet için tepki gösterip Cani ruhlu insanlar, insanlığın defolu durumdaki yüzleri minik bir tane köpeğe kast etmişler! Ne  kadar hazin  bir durum değil mi?'' şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanlığı'nın Sözcüsü görevindeki İbrahim Kalın ise konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama içerisinde ''Kasıt veyahut ihmal ne var ise ortaya çıkartılması sağlanacak. Alakalı yasa tasarısının Meclis’ten çıkabilmesi de isabet olacaktır'' ifadelerine yer verdi. İnce ise, olayla alakalı olarak ''Vicdan! Vicdan. Nasıl yapılabilir bu! Bu tamamen bir vahşet, yapanın yanına hiç bir şekilde kar kalmayacak. Yazıklar olsun'' ifadelerine yer verdi. Akşener de ''Küçücük olan bir canlıya reva görülmüş olan vahşet ülkemiz içerisindeki değer ucuzlamasının çok acı bir tezahürü'' şeklindeki mesajını paylaşıp duruma  bir tepki göstermişti.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkanı  görevindeki Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden mesajlar yayımladı. Bahçeli mesajları içerisinde, ön ile arka ayakları kesilmiş olan ve gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamamış olan yavru köpeğe  de değindi. Devlet Bahçeli açıklamasında; ''Sapanca ilçesindeki, bir ormanlık alan içinde, 4 tane bacağı hunharca kesilmiş durumda bulunan bir köpek yavrusu insanım demiş olan herkesi infial ve de isyana sürüklemiş oldu. Gözlerimin önünden o fotoğraf bir türlü gitmemekte. Cani ruhlu insanlar, insanlığın defolu durumdaki yüzleri minik olan bir köpeğe kast etmişler! Ne  kadar hazin  bir durum değil mi?'' şeklindeki ifadelerine yer verdi.Bu haber 156 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

52.2%

30.4%

8.7%

8.7%

PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ