0850 304 27 40
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
19-06-2018 13:00 Kategori: SİYASET | Bölge: İç Siyaset

250 Kişinin İyi Parti'den İstifa Ettiği Açıklandı

250 Kişinin İyi Parti'den İstifa Ettiği Açıklandı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Manisa ilinin Salihli ilçesi içerisinde İYİ Parti'nin İlçe Gençlik Kolları Başkanı görevinde bulunan İlyas Çınar ile beraber 250 kişi bu partiden istifasını açıkladı. "

Manisa ilinin Salihli ilçesi içerisinde İYİ Parti'nin İlçe Gençlik  Kolları Başkanı görevinde bulunan İlyas Çınar ile beraber 250 kişi  bu partiden istifasını açıkladı.

Salihli Kent Meydanı içerisinde bir araya gelmiş olan Çınar ve de partililer,  almış oldukları istifa kararına yönelik bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Milliyetçilik ile vatanseverlikten çok uzak bir yönetim sebebiyle partiden  istifa etmiş olduklarını açıklayan İlçe Gençlik Kollarının Başkanı görevinde bulunan Çınar, Salihli ilçe başkanlığı tarafından gençleri dışlanmış olduğunu, il yönetiminin ise problemleri görmezden gelmiş olduğunu  savundu.

Çınar, açıklamasında şu şekilde konuştu;

''Grubumuz içerisinde yer alan arkadaşlarımızın bir takım milletvekili adaylarını  seçim çalışmasına davet etmiş olmalarına karşın ''ilçe başkanına büyük bir ayıp olur'' benzerindeki  söylemlerde bulunmuş olmaları bu adayların  aslında halkın değil de kişinin vekili olacağı  kanaatine varmış olmamıza sebep oldu. Bu kadar yoğun bir aşağılamadan sonra bu şekilde bir yapının ve de oluşumun içinde yer almayacağız. Partinin yönetiminde yer alan şahıslarla bir başarı  elde edilemeyecek olduğu, bu durumun milliyetçilikten ve de vatanseverlikten  çok uzak bir yapı  olduğu tarafımızca anlaşılmıştır. Bu nedenlerden ötürü 250 kişi ile  birlikte İyi Parti'nin  Gençlik kollarında bulunan mevcut görevlerimizden ve de parti üyeliklerimizden istifa edeceğiz.'' ifadelerine yer verdi.Bu haber 142 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

52.2%

30.4%

8.7%

8.7%

PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ