0850 304 27 40
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
19-06-2018 13:16 Kategori: KIRŞEHİR | Bölge: TÜRKİYE

Kırşehir'in Hizmetteki Farkı Gördüğünü Açıkladı

Kırşehir'in Hizmetteki Farkı Gördüğünü Açıkladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Belediye hizmetlerini katılmış olduğu toplantılarda anlatmış olan Belediye Başkanı görevindeki Yaşar Bahçeci, Kırşehir’de yapmış oldukları hizmetlere yönelik açıklamalar yaptı. "

Belediye hizmetlerini katılmış olduğu toplantılarda anlatmış olan Belediye Başkanı  görevindeki Yaşar Bahçeci, Kırşehir’de yapmış oldukları hizmetlere yönelik açıklamalar yaptı.

Kırşehir iline senelerden beri yapılamamış olan hizmetlerin yapılmadığını açıklayan Bahçeci; ''9.5 sene içinde Kırşehir’imizde senelerdir yapılamamış olan hizmet ile yatırımları gerçekleştirdik. Bu açıdan halkımızın güvenini hiç bir şekilde boşa çıkartmadık. Bu verdiğimiz güvenle beraber 9 senede Kırşehir ili içerisinde çok önemli projeler yaptık. 2009 ila 2014 seneleri arasında yapmış olduğumuz hizmetlerin sonrasında vatandaşımız bize sunları söyledi; ’'Bizler bu insanlara bir destek verdik, onlar ise bizi  hiç bir şekilde mahcup etmedi. Kırşehir ilimize biz 1 istedik onlar ise 5 yaptı’' Bizler, Allah’ın izni ile bunu başarabildik. Belediye Başkanı olarak ise Kırşehir halkına hizmet edebilmek bizim boynumuzun borcudur'' ifadelerine yer verdi..

Sürekli olarak halkın arasında halk ile beraber problemlerin üstesinden gelmiş olduklarını belirten Bahçeci, ''Bizim asıl maksadımız Kırşehir ilinin birikmiş olan problemlerini çözmekti. Bizler hizmet için, Kırşehir ilimiz için, Kırşehir ilinde yaşamakta olan insanlarımız için yola çıkmış idik. Bu yol içersinde de başarılı olduk. Ancak hizmetimiz halen bitmedi. Kırşehir  ili için daha yapacak olduğumuz çok işimiz mevcut. Kenar mahalleleri ilk sıralara aldık verdik. Adaletli olmaya çalıştık. Çalmadık ve hiç bir şekilde çaldırmadık. Yetimlerin hakkını  her zaman koruduk. Bütün insanımıza eşit  bir şekilde davrandık. Hiç  bir kimseyi düşünceleri ile birlikte siyasi görüşünden ötürü asla ayırmadık. 131.000 nüfusu bulunan Kırşehir ilimizin tamamına ne hizmet gerekiyor ise onu yaptık. 14  tane mahalle mevcut, bu mahallerimizin tamamına hizmet verdik. Kırşehir ilimizde belediyecilik hizmetlerinden sürekli mahrum olmuş mahallelerimiz mevcuttu, önceliği ise bu mahallelere verip projeler yaptık. Neleri taahhüt ettiysek onları eksiksiz olarak  yerine getirdik'' ifadeleri ile konuşmasını sürdürdü.Bu haber 153 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KIRŞEHİR HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

52.2%

30.4%

8.7%

8.7%

PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ