0850 304 27 40
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
20-06-2018 12:45 Kategori: KIRŞEHİR | Bölge: TÜRKİYE

Esnaf Odaları Başkanları Kırşehir İline Erkan'a Destek İçin Geldi

Esnaf Odaları Başkanları Kırşehir İline Erkan'a Destek İçin Geldi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ülkemizin değişik illerinden Kırşehir iline gelmiş olan esnaf ve de sanatkarlar odalarının birlik başkanları, AK Parti'nin Kırşehir Milletvekili adaylarından Necmettin Erkan'a özel bir şekilde destek verdi. "

Ülkemizin değişik illerinden Kırşehir iline gelmiş olan esnaf ve  de sanatkarlar odalarının birlik başkanları, AK Parti'nin Kırşehir Milletvekili adaylarından Necmettin Erkan'a özel bir şekilde destek verdi.

İstanbul iliyle birlikte Mersin,  Ağrı, Van ve Adıyaman ilk sırada olmak üzre değişik illerden Kırşehir iline gelmiş olan birlik başkanları, Ahi Evran Külliyesi'ni ziyaret edip, Ahi Evran-ı Veli'nin türbesi içerisin de dua etti. Ziyaretin hemen sonrasında yapılmış olan ortak basın açıklamasını okumuş olan İstanbul Esenler Esnaf ve de Sanatkarlar Odalarının Biriliği Başkanı  görevindeki Şükrü Şahin; ''AK Parti'nin Kırşehir Milletvekili adaylarından ve de eski Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü görevindeki Necmettin Erkan'la çok uzun senelerdir beraber çalışıyor olmanın onuru ve  gururunu yaşamaktayız'' ifadelerine yer verdi.

Erkan'ın ayrıca  esnaf ve de sanatkarların menfaatlerinin yanı sıra meslek kuruluşlarının güçlenmesi amacıyla fazlasıyla başarılı çalışmalara imza atmış olduğunu ifade etmiş olan Başkan görevindeki Şahin, ''20 senelik devlet tecrübesi bulunan Necmettin Erkan, genel müdürlüğü esnasında tamamen dürüst, ulaşılabilir, çözüm odağına sahip, dert ortağı olabilen, devlet içerisinde söz sahibi şeklinde her zaman yanımızda yer almış bir durumdadır. Genel müdürlüğün daha ilerisinde Necmettin Bey bizlerin yardımcısı, omuz omuza yürümüş olduğumuz bir dert ortağımız olmuştur'' ifadeleri iler konuştu.Bu haber 290 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KIRŞEHİR HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

52.2%

30.4%

8.7%

8.7%

PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ