0850 304 27 40
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
20-06-2018 11:45 Kategori: GÜNDEM | Bölge: TÜRKİYE

Valilikten Kayıp Leyla İle Alakalı Bir Açıklama

Valilikten Kayıp Leyla İle Alakalı Bir Açıklama
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Valiliğin yazılı açıklaması içerisinde, 15 Haziran tarihinde Şükran ve de Nihat Aydemir'in kızlarından Leyla Aydemir'in Ağrı merkezine bağlı bulunan Bezirhane köyünde kaybolmuş olduğu, ailesinin yanı sıra köy halkı tarafından yapılmış olan aramalarda izine rastlanamadığı kaydedildi."

Valiliğin yazılı açıklaması içerisinde, 15 Haziran tarihinde Şükran ve de Nihat Aydemir'in kızlarından Leyla Aydemir'in Ağrı merkezine bağlı  bulunan Bezirhane köyünde kaybolmuş olduğu, ailesinin yanı sıra köy halkı tarafından yapılmış olan aramalarda izine rastlanamadığı kaydedildi. Kayıp ile alakalı durumun 155 Polis İmdat İhbar ile birlikte 156 Jandarma İmdat hatlarına bildirilmiş olduğu açıklanan yazı içerisinde; ''Kaybolma olayıyla alakalı bir şekile haberin alınmasına yönelik olarak, Ağrı İl Jandarma Komutanlığına bağlı olan  16  tane personel ve köy halkıyla köy içinde yer alan tüm boş metruk binalar ile birlikte ağıllar, dere yatağı, ağzı açık çukurlar ve her yer teker teker aranmıştır. 15 Haziran 2018 gününde İl AFAD ekibi bataklık ile sulak alanlar içerisinde arama faaliyetlerine de başlamış olup, öte yandan civar illerde yer alan AFAD ekipleri de katıldı. Leyla Aydemir adına sahip kız çocuğunun temin edilmiş olan son fotoğrafı bütün İlçe Jandarma Komutanlıkları için, tüm yol kontrol noktaları ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerine bildirilmiş bir durumdadır. İl Merkez ve de ilçelerde yer alan bütün MOBESE kayıtlarına bakılmış bir durumdadır'' ifadelerine yer verdi.

Köy içerisinde Leyla'nın düşebilecek olduğu su birikintileri ve  de artezyen kuyularının vidanjörler yardımıyla boşaltılıp arama yapılmış olduğu konusunda bilgi verildi.Bu haber 309 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

52.2%

30.4%

8.7%

8.7%

PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ