0850 304 27 40
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
17-06-2018 22:45 Kategori: EKONOMİ | Bölge: TÜRKİYE

Sivas Asıllı Patrondan Çalışanları İçin Ev Çekilişi

Sivas Asıllı Patrondan Çalışanları İçin Ev Çekilişi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sivas ili içerisinde farklı alanlarda faaliyet göstermekte olan bir firma, çalışanlarına çekiliş yaparak 20 tane daireyi hediye etti. "

Sivas ili içerisinde farklı alanlarda faaliyet göstermekte olan bir firma, çalışanlarına çekiliş yaparak 20  tane daireyi hediye etti.

Sivas ili içerisinde inşaat ile birlikte mermer ve de enerji ilk sırada olmak üzere türlü alanlarda faaliyet göstermekte olan Emmioğlu Grup, çalışanlarına  bir sürpriz yapıp Ramazan Bayramı içerisinde yüzlerini güldürdü. 

Firma çalışanları na kentte yer alan bir düğün salonu içerisinde program gerçekleştiren şirket, sürpriz yapıp çekiliş ile 20 tane çalışanını da ev sahibi yaptı.

Şirketin Yönetim Kurulu'nun Başkanı görevindeki Musa Emmioğlu, yapmış olduğu açıklama içerisinde, 32 senelik bir şirket olduklarını 31. senelerinde kendilerine yeni bir hedef ve ideal koymuş olduklarını, bugüne kadarki süreçte kendilerine yol arkadaşlığı yapmış olan çalışanlarının yuva sahibi olabilmesi amacıyla geçtiğimiz sene Amasya'da bir  tane kampanya başlatmış olduklarını açıkladı. 

Maaşı ile birlikte çocuk ve de bakmakla yükümlü bulunduğu kişi sayısından dolayı ev sahibi olamayacak halde bulunan, iş yerine olan sadakati, devamlılığı ve de ahlakıyla beraber örnek olmuş bulunan çalışanlarını yuva sahibi yapabilmek amacıyla karar aldıklarını belirten Emmioğlu, sözlerini şu şekilde belirtti;

''Bu işi ilk önce geçmiş olduğumuz sene Amasya'da yer alan işletmemizde 27  tane personelimizi ev sahibi yapıp gerçekleştirdik. Hediye olarak konut dağıtıp onların yuva sahibi olabilmesini sağladık. Bu sene ise Sivas ili içerisinde yer alan 20 tane personelimize kendi yapmış olduğumuz inşaatlardan bayram sevinci yaşatabilmek ve yuva sahibi yapabilmek amacıyla bu şekilde bir uygulama gerçekleştirdik.'' Bu haber 174 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

52.2%

30.4%

8.7%

8.7%

PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ